Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik a mobilinternet?

Hogyan működik a mobilinternet?

Figyelt kérdés

Telefonra szeretném, domino feltöltőkártyás vagyok. Főleg e-mail használatához kellene, ezért egy kisebb és olcsóbb net is elég lenne. A Go!Net S-t néztem ki, a honlapon ezt írják:


Megrendelhető

Meglévő havidíjas díjcsomag mellé

(kivéve MédiaMánia, T-Mobile ikon és üzleti díjcsomagok)

[link]


Ezt akkor most meg tudom rendelni, vagy csak akkor tudnám, ha előfizetéses lennék? Milyet rendelhetnék akkor helyette? Ha most rendelek egyet, az már jövőhéttől használható?


Esetleg olyan net, ami hűségidő nélkül megy? Mert főleg a következő két hétre kellene.


2012. júl. 14. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Megrendelheted, dominó mellé is (nekem is dominó mellett van).
2012. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én Vodás feltöltőkártyás vagyok,és ha elküldök egy ingyenes sms-t a vodának,akkor 5 perc múlva már netezhetek is,

szóval tuti,hogy van a t-mobilnál is ilyesmi,

2012. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az egyenlegemből veszi le havonta az árát? Vagy külön kell fizetni?
2012. júl. 14. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
1430-ra sms-ben elküldöd azt hogy +gonets , és igen a kártyádról veszi majd le a pénzt. Azonnal netezhetsz.
2012. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Az egyenlegemből veszi le havonta az árát? Vagy külön kell fizetni? "


igen ,ha van a kártyádon annyi pénz,hogy az egyenlegedből le tudják venni a netezés díját is ,akkor betudják neked kapcsolni a netet,

2012. júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ha letelik az egy hónap, akkor újra kell küldenem sms-t, ha akarom a netet, vagy automatikus leszedi megint a kártyámról a pénzt, és valahogyan le kell tiltani?


Köszi a segítséget, nagyon tudatlan voltam. :)

2012. júl. 14. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!