Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U és P vélemények?

Sony Xperia U és P vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni új telefont nem túl drágán, de jó fajtát. Vagy esetleg tudtok mást ajánlani?
2012. júl. 14. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én rayt veszek majd, tudom hogy csak 1magos, de legalabb bövithetö.Az U memoriaja nagyon kicsi, max ha van vmi nagyobb tarhelyed, akkor ajanlanam.P az jo, ha kell a nagy kijelzö.Bövithetö kartyasokat azért szeretem, mert egyszer masnap egy prg miatt nem tudtam bekapcsolni a telefonomat.Szerencsére a bövithetö kartyara masoltam, ezért elég volt azt formatalni...
2012. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A P egy nagyon jó teló én is olyat szeretnék venni Augusztus vége fele. 2 magos 1GHz, 4inch-es kijelző és ami negy előny (az ára is ezért ennyire borsos), hogy nem műanyagból van hanem fémből!
2012. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is nagyon jó telefon, de nagy hátrány, hogy nem bővíthető a memóriája bár az U memóriája nagyon kicsi a P nagyobb, meg szerintem lehetne nagyobb a P akkumulátor kapacitása. De az biztos, hogy szép telefon, főleg az a fém borítás. Nagyon tetszik, de érdekel hátha valaki tud jobb telefont ajánlani!
2012. júl. 15. 22:04
 4/16 anonim ***** válasza:

2 válaszoló vagyok:

Jobb telók: Xperia S, HTC One X

2012. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kösz az Xperia arc s, xperia rayen gondolkozom még a HTC drága.
2012. júl. 15. 23:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Az Arc S nem rossz teló de 90k akkor már jobban megérné egy Xperia U vagy egy P
2012. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És az Xperia Sola is jóféle
2012. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
T-mobilnál szeretnék venni és ott nincs Sola.
2012. júl. 16. 12:45
 9/16 anonim ***** válasza:

Az U és a P nincsenek egy kategóriában.

Az U-nak ugye 8 gb a memóriája, amiből 5,5 használható, a P-nek asszem 16, és az szerintem már elég nagy.

És ezért egyértelműen a P jobb, de ilyen áron ott van az Xperia S, ami a P-nél is jobb.(Több belső memória, erősebb proci, jobb kamera.)

2012. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az U-nak nem csak 4 GB memóriája van?
2012. júl. 16. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!