Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile online rendelés?...

T-mobile online rendelés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy Xperia P készüléket Mozaik S csomaggal. Ugye azt nekik nem kell külön mondanom, hogy Micro SIM-es a teló és ne állítson ide nekem a futár egy sima SIM-el?

2012. júl. 15. 02:50
 1/6 anonim válasza:
Rendelésnél szerintem lehet még külön megjegyzést írni, tehát ott nyomatékosíthatod, hogy ezt szeretnéd. Én a helyedbe inkább biztosra mennék, nincs két perc az egész, és jobb mint visszaküldeni.
2012. júl. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a készüléket új csomaggal vásárolod(tehát nem a régi meglévő csomagodhoz)akkor természetes hogy micro simet kapsz mellé.Nem is tudom honnan veszed hogy pont egy szolgáltató elfelejtené hogy milyen tartozékok illenek egy készülékbe. :)

Ha régi meglévő csomagodhoz veszed akkor ugyebár nem is küldenek hozzá simet ,ekkor be kell menned a T-hez és sim cserét kérni.ez webes felületen nem lehetséges.

2012. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szépen ollóval le lehet vágni. mert a chip ugyanaz, csak kisebb a műanyag. De lehet kapni vágógépet ha nem bízol a kezedbe :)
2012. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm! :)

Utolsó: van egy olyan sanda gyanúm, hogy Te átakarsz vágni :D :P xD

Mindenkinek ment a zöld :)

2012. júl. 15. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg le lehet vágni....
2012. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh tényleg! Ez esetben elnézést kérek! Mondjuk én nem bízom a kézügyességemben, úgyhogy max veszek egy olyan kis kivágót :D
2012. júl. 15. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!