Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom használni az ingyene...

Nem tudom használni az ingyenes facebookot telefonomon, pedig eddig lehetett. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson S500i telefonom van. Lány vagyok,nem igazán értek az ilyenhez,szóval elég nyersen fogok fogalmazni,elmondom,amit tapasztalok :D Bocsi,de nem tudom annyira a szakkifejezéseket. De nagyon fontos lenne,hogy valahogy megoldódjon a probléma. Eddig lehetett használni a facebook-ot,de most a térerő mellől eltűnt az az "E" betű,ami gondolom,annak a jele volt,hogy tud kapcsolódni nethez(?). Most nincs ott,ha bekapcsolom a telefont,egy darabig ott van,majd eltűnik pár pillanaton belül. Ha rámegyek a facebook oldalra,vagy bármelyikre,azt írja ki kapcsolódási problémák, Ellenőrizze a beállításokat. Ellenőriztem,minden ugyanúgy van,nem állítottam át semmit sem. Az lehet talán a gond,hogy semmi pénz nincs a telefonon? De eddig is csak 10 Ft volt rajta ( másik telefont használok,ez csak facebookozásra szoktam ),de az ugye ingyenes,szóval nem kerülne semmibe,nem?! Nem értem,mi lehet a gond. Kérlek,segítsetek valahogy! Előre is köszi!
2012. júl. 15. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a T-mobile oldalán is olvasható, az ingyenes facebook használatához a kártyán kell lennie minimum 15 forintnak.
2012. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) Szóval,akkor mindenképp ez a probléma? :)
2012. júl. 15. 12:00
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert,amikor 10 volt,akkor ment.......
2012. júl. 15. 12:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Átraktam a másik telefonom kártyáját,amin legalább 2000 Ft van,és így sem megy. De az "E" betű itt már megjelent,nem tűnt el,de ugyanazt írja ki,hogy kapcsolódási gondok.
2012. júl. 15. 12:06
 5/13 anonim ***** válasza:
és a másik telefon kártyáján aktiválva van valamilyen netcsomag?
2012. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom azt hogyan kell aktiválni. De az miért lehet,hogy az a kártya,ami benne volt,most hirtelen valami történt vele,és nem tudok vele netezni?? Mert mondom,10 Ft-tal is ment. Nem kellett hozzá 15. De hogy tudom azt aktiválni,és mennyibe kerül?
2012. júl. 15. 14:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a T-mobile honlapján,látom,van sokféle,de akkor nem értem,hogy eddig miért volt,és hogy tűnt el hirtelen? Meg ezek mind fizetősek,nem is olcsók,és mégsem vont le semmi pénzt. Most akkor mi van? :D
2012. júl. 15. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:

a kártyádon a netstart van aktiválva (nézz utána, nincs havidíja a generált adatforgalom után fizetsz 13FT/10kb, ingyenes fb-re megfelel, de okostelefonra nagyon nem ajánlott)

A másik kártyán, amin másodszorra próbáltad, biztosan nincs aktiválva.

2012. júl. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. És hogy tudom visszacsinálni? Ha feltöltöm a telefont,akkor jó lesz? És azon,amin nincs aktiválva,hogyan tudom aktiválni? Meg,ha csak 10 Ft-om volt az előzőn,akkor miért nem vont le soha semmi pénzt????
2012. júl. 15. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:

azért nem vont le, mert nincs havidíja csak a generált adatforgalom után fizetnél DE mivel ingyenes a facebook ezért nem fizetsz


bekapcsolni a netstartot pedig úgy tudod, ha a +netstart üzenetet küldöd a 1430-ra, más oldalra még véletlenül se tévedj mert lehúzza az egyenleged!!!


Ha még mindig nem megy, akkor hívd fel a 1430-at, és ott érdeklődj, jobban rálátnak a dolgokra, és már külön menüpont is van az ingyenes fb segítségnek.

2012. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!