Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltegyem mobilomra az andoid...

Feltegyem mobilomra az andoid 4. 0.3-at?

Figyelt kérdés
Sony ericsson wt19i van és jelezte hogy van elérhető szoftver frissítés és most nem tudom hogy feltegyem-e. Nektek mi a véleményetek az android 4-ről?

2012. júl. 15. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan panaszkodnak arra, hogy dög lassú lesz a telefon ICS alatt, elvileg sok a bug és a fagyás is.Az ics baromira hardverigényes, és leginkább csak eyecandy-vel van tele, tehát szép és csicsás, de túl sok újat nem tud felmutatni.
2012. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, ha nem akarsz olyan játékokkal játszani amik még nem kompatibilisek az android 4-el...


Amúgy 4.0.4-et rak fel.


Ja update service-el csináld:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Első válasz.

2012. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a korábbi tapasztalatokból építkeztem, akkor, mikor pont kijött az ICS.Gondolom azóta volt már bugfix, és egyebek.
2012. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Még elgondolkozok rajta hogy feltegyem-e, amúgy a régi androidot (2.3.4) hogyan tudom rá visszatenni ha a 4 nem tetszik?
2012. júl. 15. 16:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Flashtool-al bármikor visszatehető.
2012. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia Mini Pro-m van és eléggé lassú rajta az ICS. Sokszor megakad, lefagy és ilyenkor az akkut is ki kell venni. Én már visszaraktam rá a 2.3-at.
2012. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. persze azóta lehet hogy adtak ki már hozzá javító frissitést de én maradok a 2.3-nál (egyenlőre)
2012. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sziasztok! xperia ray-re érdemes feltenni?
2012. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xperialaci ***** válasza:
Ne tegyétek fel lassú,áttekinthetetlen ronda gagyi az egész.Inkább android 2.3.7-et tegyetek fel az szép és gyors is.
2012. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

xperialaci:


Majd te az x8-al megmondod a frankót aztán, hogy milyen a sony live-on az android 4...


Használd a 2.3.7-et az x8-on főzött rommal


Tudod, menj a fenébe az újregeddel.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!