Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy y vs galaxy ace?

Galaxy y vs galaxy ace?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%

47%....most már szar az Ace?


Reggel ott röhögtem az egyik poszton ahol te, meg a másik márkahuszár vérpistike haverod szidtatok mindent, ami nem galaxy.Ha jól olvastam ott az utolsó kommentek között, neked is Ace-ed van.Abban a posztban még frankó telefon volt.Most miért változtattad meg a véleményed?


Kérdező: imsétlem az előttem szólókat.A kettő közül az Ace a jobb, de egyik sem éri meg.Sem a hardver, sem a szoftver, és főleg NEM az ára miatt.

Pacsi.

2012. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
22%
Mini-m van, és szerintem nem csak egy 47%-os va itt...
2012. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyik se jó, és ezekre a samsungmániásokra ne hallgass, mert elvakítja őket a galaxy név.

Vegyél ascend y200-at.

Sokkal jobb ezeknél, vagy valamelyik xperia-t vedd

2012. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, megvakítja!!
2012. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm a válaszokat akkor másikat veszek

2012. júl. 16. 14:52
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze kérdező vegyél te is kinai gagyi szarokat.Grat.Csak gratulàlni tudok.De legalàbb nem kell attól félnem hogy elfogy a samsung készletről.
2012. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!