Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz hogy ha jailbrekelem az...

Igaz hogy ha jailbrekelem az iPhone-t akkor elszíneződik benne valamilyen cucc és ezt nagyon figyelik a szervizbe?

Figyelt kérdés
Itt olvastam: [link] alulról a második. És valóban így van akkor iPod Touch esetében is igaz?

2012. júl. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Butaság. :D
2012. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hülyeség! csináld nyugodtan, én már csomó ismerős iphoneját jailbreakeltem és semmi gond nincs velük :)
2012. júl. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami elszinezödhet az a nedvességdetektor (van benne pár darab) ,de a jailbreakhez semmi köze nincs,akkor pirul el a fólia,ha együtt fürdesz a telóddal-ilyenkor a szervíz kérés nélkül megvonja a garanciáját és visszadobja a telefont.
2012. júl. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és a garancia nem fog ugrani?
2012. júl. 16. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
De, ugrik. És ha restorálod, akkor is. Megtudják nézni, hogy volt-e valaha jailbreakelve. Nem éri meg.
2012. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a haverom még annak idején jailbreakelte az iPhone 3G-jét csak aztán elromlott a kamerája, restorolta a telefont elvitte garanciális javításra és megcsinálták neki szóval nem vették észre csak lehet hogy azóta változott valami. Már jailbrekeltem az iPhone 4-emet hogy az Installousból rárakjam az iGO-t ami nagy nehezn de sikerült is. Szóval akkor most elb*szt*am az egész telefont? Vagy ha restorolom akkor vissza jön a gari?
2012. júl. 16. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan jailbreakelheted, nem veszik észre. Restore után olyan az oprendszer mintha a dobozból akkor vetted volna ki a telefont. 2 különböző Apple termékkel is volt gondom, mind a kettő jailbreakelve volt és cserélték oket minden gond nélkül. Restoroltam oket és kész. Egyszer egy diagnosztikát kellett lefuttatnom a telefonon amit emailben küldtek el, és automatikusan küldte a telefonos supportnak az eredményt. Jailbreakelve volt a teló és akkor sem volt gond.

Akkor lehet csak gáz ha úgy hal meg a készülék hogy nem tudsz restorolni sem.

2012. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!