Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber app! Mennyire megbízható...

Viber app! Mennyire megbízható ez az alkalmazás? Vélemény?

Figyelt kérdés

Letöltöttem, aktiváltam (tel.szám.+aktiválókód [sms.] megadásával). Látom, hogy ott van a mobilos hívásnaplóm, + egy pár telefonkönyvi kapcsolat, akiket elérhetnék Viberrel. Még nem próbáltam ki, de valahogy én nem bízok benne. :S Tartok tőle, hogy az előfizus számlát valami oknál fogva meglöki nem kis összeggel, vagy illetéktelen fog az én mobilszámommal felhívni valakit, úgy, hogy mit sem tudok róla. :S Most azon gondolkodom, hogy letörlöm az egész alkalmazást... de a számommal lett aktiválva, akkor is megmarad a számom az adatbázisban? :S Vagy hagyjam meg a mobilomban, még ha lehet sosem használom is majd, talán majd egyszer hasznát veszem?

Mit tennél a helyemben? (van WiFi-m. + adatforgalmam is)

Ha használod mi a véleményed róla?



2012. júl. 16. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható. Ha van Wi-Fi a közelben, vedd ki a SIM kártyát, menj fel a Wi-Fi hálózatra, és próbaképp telefonálj a Viberrel. ;)
2012. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Van Viberem, de igazából a kérdésed nem értem... Miért lökné meg a számládat? Egy ingyenes alkalmazás, amivel neten keresztül lehet telefonálni, és ennyi, legalábbis én erről tudok. Nekem remekül funkcionál, nagyon szeretem, főleg akkor hasznos, ha külföldi ismerőseimet szeretném felhívni.
2012. júl. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg alaptalan a "félelmem" kezdek rájönni. :)


Most mentem be a Beállítások --> Fiókok és szinkronizálásba, és látom, hogy Fiókok kezelésén belül ott van a

-Vider (tel.szám)

-Facebook (e-mail)

-Gmail a Google Playhez (e-mail)

-Skype (felhasználónév)

és alá van írva mind a négynek, hogy "Szinkronizálás kikapcsolva" + általában a háttér-adatforgalom ki van kapcsolva. (kiszoktam mindig)


Nem tudom miért, valahogy az appokkal kapcsolatban nem vagyok 100%-ig biztos, pedig olvastam már, hogy a Marketen belüli letöltött alkalmazások nagy része az.

2012. júl. 16. 09:58
 4/9 A kérdező kommentje:

*Viber... :D

Rajtahagyom szerintem, ha biztonságos applikáció, és nem lesz semmiféle fent említett problémám neki köszönhetően. :)

2012. júl. 16. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen barátságos alkalmazás. A hangminősége nálam klasszisokkal jobb, mint a Skype. Hosszú ideje használom, gond (és többletköltségek) nélkül.
2012. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható.
2012. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Viber ***** válasza:

Hi,


This is a member of the Viber R&D Team!


I'm sorry , My Hungarian is not so good so I will write in English :)

We are delighted to see this discussion about our app, and we are here to provide you with direct help :)


If anyone has any questions/suggestions for Viber, please feel free to let us know, and we will address them shortly.

Thanks,

Viber Team

2012. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel németes vagyok, így nem tudok a Teamnek írni, de ha egy kedves válaszoló ír egy pár sort a "problémás felvetésemmel" kapcsolatban, megköszönöm! :)
2012. júl. 16. 14:11
 9/9 Viber ***** válasza:

@A kérdező -


You can try and write in your language, I will use a Translator, and try to help ;)


-----------


Meg lehet próbálni, és írni az Ön nyelvén, fogom használni Fordító, és megpróbálnak segíteni;)

2012. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!