Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomat tegnap töltöttem...

Telefonomat tegnap töltöttem fel mutatja is hogy mennyi pénz van rajta de mégsem tudok telefonálni mert azt mondja nincs pénzem és töltsem fel magam. Viszont ha megnézem az egyenleget írja hogy vásárlásra fordítható 1680 Ft. Hogy tudok hívni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 11:16
 1/2 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, nem tom, hogy milyen a telòd de én bementem egy T-Pontba és ott megcsinàltàk.
2012. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz egyenleget töltöttél fel. A vásárlási egyenleged töltötted fel, abból nem tudsz telefonálni. Át kell vezetni a távközlési egyenlegedre. Ezt online is meg tudod csinálni, de T-Pontban is megcsinálják neked szerintem.
2012. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!