Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az utóbbi időben nem működik...

Az utóbbi időben nem működik a Google Play áruház az Androidos mobilomon. Nem tudok se letölteni, se frissíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 14:50
1 2
 11/13 Kataa2000 válasza:

Nekem ace plus-om van és nekem sem működik, megpróbáltam az apum és az anyum mobilján is és nem megy pedig az egyik ace2

a másik s2 de ha [link] ezen töltötök bejelentkezve akkor a tellótokra tölti

2013. aug. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is ez volt a problémám Samsung Galaxy S2-n. Valőszínűleg le van tiltva a letöltés. Beállítások-->Alkalmazáskezelő-->Összes alkalmazás--> legörgetitek az aljára és ott lesz hogy letöltések erre rákattintva előjön az ablak amin tudjátok engedélyezni.
2013. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bymisi válasza:

nékem is ez a hibaüzenet vót

az van h amiko elfogy a neteded , és úgymond " lassitott" üzemmodban koll netezned tovább (ha nem akarsz fizetni pluszba).. akko gprs / edge sebesseget kapsz csak a szolgatatotol. viszont 3g / hsdpa- nak latszik tovabra is az állapotsorban , és ezáltal átveri a netezni akaró appokat .

megoldás :

beállítások - mobilhálózatok - hálózat mód - csak Gsm

aztán ha rootolt a telod akk telepitsd fel a 2g/3g/4g optmizert


- számlazárás után ne felejtsd el visszaállítani Automatikus - ra a hálózat módot .. külömben örokre lassítva fogsz netezni

2014. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!