Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia 500-as telefonról?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 15:11
 1/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nem jött be. Apám vette, és nem boldogult vele, így ideadta. 2 hónap után inkább a régi, 6220 Classicot használom, mind képminőségre jobb, mind kezelhetőségre. Mindenben. Szerintem. Szerintem a nokia szemete.
2012. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nekem se jött be.nekem állandóan lefagy,kamera nagyon gyenge ,netezés közben idegesítően lassú.az adatkezelése fájdalmasan kezelhetetlen.ha nem lenne rajta még 1 év gari,már rég földhöz vágtam volna.a következő telóm biztosan nem nokia lessz.
2012. júl. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát kb nekem is ugyan ez. Mindenkit csak lebeszélni tudok róla. Csak apám vette, és nekem adta. Én bitos nem vettem volna meg. Telefonálás közben lefagy, nem tudom kinyomni, netet is szarul hozza be. Egy szemét az egész.
2012. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
második vagyok. Na végül mégiscsak földhöz vágtam!(pontosabban falhoz )úgyhogy ugrott a gari is. :) annyira felidegesített az állandó lefagyása,hogy teljes erőböl odabaxtam
2012. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát valahogy az enyim is úgy fog járni :) Még a netet is csak szöveges változatba hozza be. Hogy akadt volna a torkán annak, aki kitalálta!
2012. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MartinMetalCore válasza:
aki nem ért hozzá annak lassú és lefagy. a Nokia főnix programjáról meg ugyebár nem hallott senki. Szerintem korrekt gyors és pontos telefon.
2012. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát utolsó, ez az egyetlen pozitív válasz, amit valaha is hallottam róla. Akivel beszéltem is mindenki szerint egy rakat sz@r. Telefonálni éppen jó, de arra egy 3000Ft-os kis Samsung is. Olyan fenyképet csinál, hogy egy régi 6220 Classicom ezerszer olyan jót csinál! Ezzel nem lehet gy A5 lapnál nagyobbat fényképezni, mert elmosódik. (ha írás van rajta) A másik A3 oldal kinagyítva olvasható. Mellesleg ezt ki se lehet annyira nagyítani. Arról nem is beszélve, hogy a zsebembe lezárva feloldódik és képes felhívni valakit.
2012. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tisztelt martinmetalcore.szerintem nem az én dolgom lenne az,hogy egy normális szoftvert"vadásszak"a netről.miért nem tudja a nokia normális,használható szoftverrel kiadni ezeket a telókat(aztán majd bővítgetem).ja és még valami ma voltam az eggyik"nagy" nokia szervízben (direkt nem írom melyikben)és ott azt mondta a srác,hogy inkább samsungot vegyek nokia helyett ha lehet,mert a nokiával elég sok a baj .szerintem ez is elég egyértelmű válasz.
2012. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!