Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Ot-990-en nincs gps...

Alcatel Ot-990-en nincs gps jel. Mi lehet az oka? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következö lenne. Vettem egy Alcatel Ot-990-es mobilt,mint tudjuk Androidos a készülék. Feltettem rá IGO-t mert hát Androidra jó az IGO szoftver. Elindítom be is tölti és miután kiválasztom az útvonalat a készülék azt írja hogy GPS jel keresése,és csak írja meg írja de nem talál... Mielött még az a válasz érkezne hogy házban vagyok falak között,hát nem. Mertkimentem szabad ég alá is és nem talál semmi jelet. Wifit is bekapcsoltam hátha onnan is behatárolja magát de semmi! Rossz lenne a teló GPS-e? Vagy valami elkerülte a figyelmem? Ha valakinek van ilyen tapasztalata vagy tud valamit ezügyben annak várom válaszát.


Előre is köszi!



2012. júl. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kézzel kapcsold be: beállitások - Helyzet és biztonság - GPS műhold
2012. júl. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj vele,15-20 percbe de akár fél órába is beletelhet mire jelet talál.Ha már egyszer talált utána már gyorsabb lesz.
2012. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Bevan kapcsolva a GPS :)

2. válaszoló,rendben kipróbálom mindenképp hátha,és köszönöm a válaszokat!! :)

2012. júl. 16. 18:02
 4/6 A kérdező kommentje:

CGmatula


Valóban megoldotta a problémát... Igaz szerencsére nem kellett olyan sok idöt várni csak max 4-5percet... Köszönöm mégegyszer!! Üdv! :)

2012. júl. 16. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez változó, van amikor egyből talál, van amikor elég sokáig keresi.

Haverommal ugyanolyan a telónk ugyanazzal az igo-val nekem hamarabb talált, fura mi? :)

2012. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,nekem is szokott szívózni :) Nem is az lenne a baj csak az ember nem tudja hogy a telóval van baj vagy csak a jel gyenge :) És persze pont akkor döglik be mikor nagy szükség volna rá! :D
2012. júl. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!