Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Xperia...

Melyik a jobb telefon? Xperia Sola vagy Xperia U?

Figyelt kérdés

A kettő közül kellene választanom, de nem tudok. Az egyikben nincs előlapi kamera, de bővíthető a memóriája, a másikon viszont van előlapi kamera, de nem bővíthető a memóriája.


Ezért a ti véleményetekre vagyok kíváncsi, hogyha tehetnétek melyiket választanátok?


2012. júl. 16. 18:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Külső segítség, hogy egyiket csak az egyik szolgáltatónál lehet kapni, másikat csak a másiknál. :D
2012. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ez akkor azt jelenti, hogy U-ból csak T-mobilos változat kapható? Nem kártyafüggetlen?
2012. júl. 16. 19:01
 13/25 anonim ***** válasza:
Kapható függetlenül is de drágább, a szolgáltatós készülékeket pedig pár ezer forintért lehet függetleníteni. Amúgy Sola-ra szavazok szintén, a U 4 giga memóriája szerintem komolyabb használathoz édeskevés.
2012. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 YourDestiny ***** válasza:
Jé, az U SD-vel nem bővíthető? Ezt nem is tudtam. Hát akkor szerintem gyorsan felejtsd el, így ennek elég játék telefon szaga van.
2012. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mondtam én. :)
2012. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hát akkor sola lesz. Egyrészt a memória, másrészt a telenor miatt. Sajnálom az előlapi kamerát. :(


Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 16. 19:40
 17/25 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, sok sikert a telefonhoz. :) Jól választottál.
2012. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 YourDestiny ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem is, ez a memória elég nagy hiba, nem értem miért nem fért el egy SD benne. Viszont az se fér a fejembe, hogy miért kellett spórolni egy előlapi kamerával, de ez még mindig emészthetőbb. Ezt leszámítva jó kis cucc.
2012. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyébként ha belegondoltok annyira nem para azért a U. 60-ért kaptok egy kétmagos telót, erős hardverrel, szép kijelzővel, elegáns dizájnnal. 4 giga bőven elég még pár komolyabb játéknak, képeknek, meg jó sok zenének is. Az egyetlen amiről le kell mondani az a filmnézés, ami ekkora kijelzőn amúgy sem annyira nagy élmény.

Úgyhogy ettől még szerintem a U jó vétel, egy átlagfelhasználónak bőven elég ami benne van.

2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 YourDestiny ***** válasza:
Hát nem is tudom. Ez csak egy példa, de ha úgy vesszük, hogy feltelepítek egy navigációs programot néhány térképpel, ami lehet csupán néhány 100 MB, de akár a memória 1/4-ének is búcsút mondhatok.
2012. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!