Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbiak közül melyik...

Az alábbiak közül melyik mobil a jobb választás?

Figyelt kérdés

Új mobilt készülök venni csak nem tudom h milyet. T-Mobile-os vagyok, szóval az ő kínálatukból nézegettem, és 2 is van ami bejön, de nem tudok dönteni.

Általában zenét hallgatok, netezek (nagyon sokat), fotózok, videózok, játszok filmet nézek és persze telefonálok vele.


Amik szóba jöttek: Sony Xperia S, SGS III


Néztem a HTC One X-et de nekem nem jött be, pedig ki is próbáltam, szóval csak a fenti kettő maradt. Tudom h az SGS többet tud de 30k-val drágább is, melyik a jobb választás szerintetek?

Ha valakinek van tapasztalata ezekkel és azt is leírja azt megköszönném.


2012. júl. 16. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Xperia S.


Az SGS3 hardveresen tényleg a legbrutálabb telefon, és itt a gond.Ezt legalább egy évig semmi nem fogja kihasználni.Arra meg tök felesleges megvenni az exynos quad core-os telót, hogy 3 magot leszabályozzon a rendszer, mert a gyári launchernek elég egy, meg az Angry birds-nek.

Illetve csicsa nagyon, de az anyaghasználat szemét úgy, ahogy van, Illetve kb. 40-50 ezret olyan hardveres és szoftveres újításokért fizetsz ki, amit itthon nem fogsz tudni használni rendesen, vagy épp sehogy.


Jobban jársz az Xperia S-sel.

2012. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előző:


ez hülyeség. Azért, mert még ma nem tudja semmi sem kihasználni az erős hardvert még semmiképp sem hátrány, lehet nem is olyan hatalmas előny, de gondnak semmiképp sem gond.


Amúgy egyetértek az Xperia S-sel, de akkor is hülye indok amit mondtál.

2012. júl. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülye indok?

Te fizetnél olyasvalamiért, amit egyelőre, és legalább egy jó évig még tuti, nem fogsz tudni kihasználni teljes mértékben?


Ez kb olyan, mintha 160 ezerért beruháznál egy turmixgépre, de csak a motort kapod meg, a keverőtégelyt nem, én meg 120-ért vennék egyet kompletten.


Továbbá: S Voice: itthon használhatatlan.NFC...max egy másik S3, vagy nfc modulos teló tulajával oszthatsz meg valamit gyorsan, egyébként a lényegi előnyét egyelőre nem tudod élvezni.12 magos GPU egység...frankó...de minek is?Ha nincs rá optimalizálva semmi?Ennyi nyilván nem kellhet a motionwiznek.(Vagy mégis? ;))


Nem hülyeség, csak nem érted.

Te vennél egy olyan bringát, amihez nem kapni kereket?

2012. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor szerintetek Xperia S?

Most arc S-em van, nagyon szeretem, ezért én is hajlok a Sony felé. De megéri arc S-ről S-re váltani?

2012. júl. 17. 00:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Xperia S elég jó, volt a kezemben kb. 2hétig, semmi gond nem volt vele. Szerintem fasza teló, rosszul tuti nem jársz vele
2012. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

91621-nek igaza van, teljes mértékben egyet értek vele!


És egyébként az Arc s-ről szerintem is érdemes átváltani, mert nagyon jó teló.

2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!