Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Star 2 telefonom van...

Hanna123456789 kérdése:

Samsung Star 2 telefonom van és mondjuk megnyomom a billentyűzet gombot és rá nyomok a 4-es gombra akkor a 8 ast érzékeli és mondjuk törölni akarok egy számjegyet akkor fölhív valakit . Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem ejtetem le mostanában , ez tegnap kezdődött és tegnap nem ejtettem le szóval nem értem.. Segítség . előre is köszönöm :)

2012. júl. 17. 11:30
 1/5 anonim válasza:

Mert félrenyomod. Ilyen velem is van, meg kell szokni az érintőfelületet. Gyakorolj :) az érintőfelülettel.

De ha nem erről lenne szó, vidd Samsung-szervizbe.

2012. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát biztos nem nyomom félre de arra már én is gondoltam hogy szervizbe viszem :)de azért köszi:)
2012. júl. 17. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a beálításokban nem találsz kijelző kalibráció/kijelző újra kalibrálása menüpontot, akkor szerviz.Vagy ha esetleg van, és az sem oldja meg, akkor digitizer csere.Az S5230-asnak is ez volt a fő széria hibája.
2012. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát olyan az tuti nincsen, mert anno én sem találtam, aztán megoldták a szervizben. De el kellett mennem Debrecenbe.
2012. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen de nincs ilyen kalibrációs pont. de az előző telefonomon volt . de úgy látszik mehetek szervizbe de azért köszi mindenkinek :)
2012. júl. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!