Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem látom a képeket...

Miért nem látom a képeket amiket feltöltök a telómra? SE W300i-m van, feltöltöm rá a képeket, elvileg fel is mennek, de sehol sincsenek.

Figyelt kérdés
Amikor meg a gépre töltöttem a képeket, a telómról, ott voltak a képek amiket feltöltöttem, de a telón nem találom.......Légyszi, segítsetek!!!!
2009. júl. 13. 21:50
 1/3 anonim válasza:

Nekem is ezt csinálta a telóm.(enyém is w300i)

Na szóval fájlkezelő->képek és ott nézd végig, h megvannak-e azok a képek,amiket elvileg feltettél. Ha nem találod, akkor csinálj egy új mappát oda, és tedd fel újra a gépről.

Remélem segítettem 15/L

2009. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem SE k550i telefonom van, nekem is csinált ilyet, én átraktam új mappába, és átkonvertáltam a képeket más formátumba, sőt még a felbontást is átállítottam, és úgy működött végül.
2009. júl. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!!!! Végre sikerült!!!!! Köszíköszíköszíííííííí
2009. júl. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!