Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ndm megy semmiyen módon...

Miért ndm megy semmiyen módon a facebook zte blade-en?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
*nem. :D És még annyit lefelejtettem hátba ez mond valamit: letöltöttem mindenféle fb klienst: azt amit a fb fejleszt, a friendcastert, a sessmicet de egyiken se ment. Az alap böngészöböl se, megpróbáltam még a dolphint (ezen régebben ment), skyfiret (ezen soha), és az opera mobilet (ezen csak most újabban nem megy). Mindegyik csak tölt de nem csinál semmit. Elõre is köszi a válaszokat! :D
2012. júl. 17. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Net nélkül nehezen fog menni.
2012. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van netem.... Hülyének azért ne nézz... Egyébként meg minden más megy neten csak ez nem....
2012. júl. 18. 15:50
 4/6 anonim válasza:
Próbáltad már,úgy,hogy a facebook alkalmazást szeded le?
2012. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen.
2012. júl. 30. 01:51
 6/6 ZTE-Blade válasza:

Milyen netet használsz?

Előfordulhat wifinél, hogy a routerben tiltva van.(mint pld a volán távolsági járatok wifije)

2013. jan. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!