Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Sony? Xperia...

IPhone 4 vagy Sony? Xperia S-t vegyek?

Figyelt kérdés
Legalább birnia kéne 3 évig, és melyik jobb 3 hét múlva veszek telefont és nemtudom melyik a jobb??.. menyi az esély a sony-nál hogy sárgulást kapok (mármint szar telót adnak oda) ???!!!!

2012. júl. 18. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az Xperianál nagyon kevés telefon sárgul el, így nagyon kevés az esélye. HA mégis, ezt cserélik. Én az Xperia S-t javaslom, egyrészt a kétmagos proci miatt, másrészt pedig az android miatt, mert én csak androidos telefont vennék.(bár ez szubjektív) A kétmagon minden akadás nélkül megy, és szerintem elég is sokáig - míg az iPhone-ban csak egymagos és 1 Ghz-s proci van. Az Xperiának a kijelzője is nagyobb, és szeb is a több ppi miatt.(bár ez kevés) Sony Xperia S-t választd!
2012. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Az iPhone egy életérzés :) Valahogy a kezedben akarod tartani nem pedig eldugni a zsebedbe :) Szerintem iPhone! (iPhone 4 fehér tulajodonos)
2012. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, mivel a két cucc között 1.5-2X árkülönbség van az iPhone javára.

Nekem legalábbis nem mindegy, hogy 110-et, vagy ~200-at adok egy telóért.

Más kérdés, hogy ha adnék 200-at érte, akkor az inkább egy S3 lenne, nem pedig iPhone. De ez már szubjektív, mindenkinek más tetszik.

2012. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És melyik telefon strapa bírobb ahogy kérdeztem? :S 3 évet ki kéne bírnia legalább??!!!
2012. júl. 18. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Senki nem beszélt itt 200k-s telókról.

Az xperia s csak 120k.

Egyébként meg én is az Xperia S-t ajánlom, az iphone csak egy divattermék, és szerintem az Xperia s strapabíróbb, mert rengeteg repedt, és betört kijelzős Iphone-t láttam már, de Xperia S-ből még nem láttam. Tudom, hogy az Iphone mániások most le fognak pontozni, de nekem ez a véleményem.

2012. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Senki nem beszélt itt 200k-s telókról. "


? Hát ott a kérdésben az iPhone 4. Az pedig 200.000 körül van.


Minden másban egyetértek.

2012. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én 133 ezerért tudnék venni iPhone 4 8Gb
2012. júl. 19. 10:23
 8/15 anonim válasza:
Iphone 4. Nem tudom mennyire strapabíró, de nagyon jó telefon. Gondolom a másik is jó, de szerintem az IOS-nál nincs gyorsabb és stabilabb operációs rendszer. Hiába a két magos proci ha nem tud többet az android miatt. Nem tudom elképzelni hogy van jobb telefon mint az iphone. De ha Sony-m lenne lehet azt is így szeretném. Volt egy Satiom az egy kalap szar volt, úgyhogy nem veszek többet SE-t.
2012. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
KÖszönöm az eddigi válaszokat még jöhetnek :D
2012. júl. 21. 08:08
 10/15 anonim ***** válasza:
az Xpereia jó telefon lenne... ha nem lenne az iPhone. Mint előttem is írták, egyszerűen nem rakod el a zsebedbe, inkább a menüt "görgeted" jobbra-balra, vagy szimplán a kezedben fogod. Nem divattermék, igenis a világ 2. legjobb telefonja(4s a legjobb xDD)! Lehet a Xperiaban 2 magos proci van, de ezt egyszerűen nem képes kihasználni az android. az i4 sem laggol a kis 1 magos 1ghz-s procijával, sőt még a menü se akad. A galaxy SIII-on is akadozik a menü néha, ami a rendszernek tudható be, tényleg nem képes kihasználni az android a képességeket, míg az iOS 100%-on kihasználja! A 2-4 mag csak parasztvakítás
2012. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!