Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III vélemények?

Samsung Galaxy S III vélemények?

Figyelt kérdés
azt nem kell írni hogy túlárazott, ha kérhetem. Játékra és netre használnám. Melyik a gyorsabb és melyiken jobb a játékélmény?
2012. júl. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenem van. Nem túlárazott, hiszen a fejlesztési költségeket mindig a fogyasztók fizetik meg, és ebben egy csomó innovációs cucc, új fejlesztés van. Szerintem az egyik legjobb ma kapható telefon.
2012. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kisvuk29 ***** válasza:
Arra tökéletes,de szerintem egy tegra 3-mal jobb a HTC one X.De egyébként netre és játékra felesleges pénzkidobás.
2012. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hatalmas telefon. Ahhoz hogy magammal vigyem bárhová túl nagy viszont olvasáshoz, játékra...stb túl kicsi nekem. Egy tablet és egy sima telefon simán többet ér mint egy ilyen óriás okostelefon.


Az árából simán összeállítok egy olyan PC-t amin a legjobb játékokkal játszhatom ma, vagy vehetek egy Xboxot és hozzá egy halom szuper játékot amivel játszhatok. Komolyan nem értem miért töri magát az ember hogy olyan játékokat nyúzzon a telefonján amit 10 évvel ezelőtt nem vállalt volna be a leglecsúszottabb kiadó sem a selejt grafika, nulla történet és csapnivaló kezelés miatt. Az egyetlen játék amivel jobb telefonon játszani az a golyóegyensúlyozós labirintusjáték. Na azt tuti nem lehet jobban másra megoldani.

2012. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első! Hol vetted és mennyiért?
2012. júl. 18. 17:22
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem értem mi az, hogy melyik a gyorsabb stb., hiszen csak egy készüléket említettél meg. Ha érdekel a véleményem, akkor a második válaszolóval értek egyet, a One X a csúcs jelenleg. Az S3-tól az Xperia S-t is jobbnak tartom.
2012. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
htc one x jobb..
2012. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb a One X, és olcsóbban az Xperia S is ugyan olyan élményt nyújt, mint az s3.
2012. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!