Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri innen...

Szerintetek megéri innen venni sony xperia U-t?

Figyelt kérdés

[link] ezen a linken néztem a telefont de nagyon gyanús, hogy ilyen olcsó,

(máshol 80-85-ezer ft), mondjuk, hogyha használt is akkor sem használhatták sokkal többet, mint egy hónap, mert ennyi ideje jelent meg a készülék, mellesleg még ott van mellé 2 éves garancia. Szerintetek miért ilyen olcsó? Megéri megvenni?



2012. júl. 18. 19:59
 1/9 YourDestiny ***** válasza:
Nyilván, mert egy külföldi oldalra tévedtél, ahol másak az árak. Vagy talán romániai vagy?
2012. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja romániai vagyok (Erdély)
2012. júl. 18. 20:59
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
És mennyi az az összeg forintban (amit olcsónak találsz)?
2012. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy 51 ezer ft
2012. júl. 18. 22:04
 5/9 A kérdező kommentje:
na jó azért nem 80 ezer körül hanem inkább 65 ezer körül mozognak amik rendes árban vannak
2012. júl. 18. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy ennyibe kerül, mert én is pont egy Xperia U-t rendeltem Németországból, és ott is függetlenül 57000-be kerül (Forintban), és elképzelhető, hogy Romániában olcsóbb.
2012. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, de már egy másik szintén romániai oldalon rendes (65 ezer ft-os) árban van
2012. júl. 19. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Megéri mindenképp, főleg ilyen árban.
2012. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello. Énis Erdélyi vagyok..:P Okáziról nem rendelj...:-j Rendelhetsz de azt is nézd hogy ki rakja fel.Ha egy üzlet rakja a hirdetés akkor nyugodtan. De amilyen linket te kültdél azt egy személy rakta fel.. Lehet hogy vagy vagy nem tom:-??
2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!