Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak? (lent)

Mi a baja a telefonomnak? (lent)

Figyelt kérdés
Pár napja óránként, 10 percenként, rosszabb esetben fél percenként rezegve jelez, hogy a szöveges üzenetek memóriája megtelt, pedig nincs egyetlen mentett elküldött, fogadott, vagy piszkozat üzenetem sem, vagyis a memóriában nincs semmi.

2012. júl. 19. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyha leírnád a telefonon típusát könnyebb volna, de nézd meg, hogy az sms-sek a telefon memóriájában, memóriakártyán, vagy sim kártyán is ki vannak-e törölve.
2012. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen letöröltem mindenhonnan. T-mobile Move telefonom van. Anya elvitte szerelőhöz, ott azt mondták rakjam át másik telefonba a SIM kártyám és úgy is töröljek ki mindent az üzenet memóriából. 2 telefonba is átraktam, mindkettő azt jelezte ki, hogy a memória üres. Vagyis valami komoly lehet.
2012. júl. 20. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!