Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Miért?

Melyik a jobb telefon? Miért?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995

Samsung Galaxy Ace 2

Sony Xperia u

LG Optimus l7

HTC One v


2012. júl. 19. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen a HTC
2012. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elég összesen 2GB szabadon felhasználható tárhely, akkor az Xperia U. Ha bővíteni akarod, akkor az Alcatel OT-995.

A HTC minőségben jobb ugyan, de te tudod, melyik a fontosabb.

2012. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem 2 Gb az U tárhelye, hanem 5,5!

És egyébként szerintem egyértelmű, hogy az U a legjobb, vagy ha kevés az 5,5 Gb, akkor vegyél picit drágábban Xperia Solat.

Ez a kettő mind kétmagos, és j telefonok.

A One V se rossz, de az csak egymagos, ahogy az OT-995 is, az ace2 az nem jó, túl van árazva, és az LG még jobban.

2012. júl. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit rosszul fogalmaztam. Hisz elvben kap 4GB-ot. Mondjuk, hogy ez most 5,5GB. Erre A területre korlátozódik a zene, és (esetlegesen) a videó fájlok tárolása is. Ennek következménye, hogy az alkalmazások, és egyebek számára úgy 1.5-2GB áll rendelkezésre. Én erre akartam célozni.
2012. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!