Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikor jön ki az...

Taki97 kérdése:

Szerintetek mikor jön ki az LG Optimus 4X HD?

Figyelt kérdés

T-Mobilos vagyok és ott már bent van a hamarosan kapható készülékek között....Szerintetek a következő akciónál már lehet majd kapni?

Egyáltalán mikor lesz a következő akció azt lehet tudni vagy ez is így hónaphoz van kötve,hogy minden hónap elején változtatják?

Utoljára pedig,hogy körülbelül milyen árba lesz ez a készülék?Mert a zsebem mélysége meg van szabva :/ Ha nem lenne akkor már egy SGS III-al fenyülnék :)



2012. júl. 20. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudo. De szerintem egy fakaxy s3-ban van rengeteg hasznos dolog ami a 4x-ben nincsen
2012. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja.. és minimum plusz 30 ezer forint.... ami nem éppen éri meg. Sőt nekem személy szerint jobban tetszik az LG
2012. júl. 20. 08:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg nekem z nem hasznos ha lecsukom a szemem akkor kikapcsol a kijelző.... úgyis be lesz állítva,hogy 1 perc után kikapcsoljon.Nem fogok rázogatni az utcán egy 200forintos telefont azért,hogy a névsor elejére másszak... ezek mind fölösleges dolgok amik megint csak elromolhatnak
2012. júl. 20. 08:27
 4/7 anonim válasza:

Tökéletesen egyetértek veled,a samsung s3 rondább is,drágább is,ha legalább olcsóbb lenne....

A samsung plusz funkciói fölöslegesek,az lg-nek legalább ott a tegra zone.

És érkeztek már bejelentések hogy nagyon kopik a samsung oldalán a fémburkolat.

2012. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen......Mindegy én azt nem tudom már cak egyedül,hogy megéri e megvárni vagy sem... Mert nem hiszem,hogy egbyől 100Ft-os áron fog indulni
2012. júl. 20. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap jött ki a telefon. már kapható a t-mobilnál.
2012. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De ez nagyon nagyon drága... 145 ezer forint... Az s3 már 158-ért kapható ahhoz képest ezt is sikerült nagyon túlárazni... És a ONE S-t is. Nem hiszem el,hogy lehet ilyen drágán adni??? Nem ér ennyit nem fogják föl?One S is 135 ezer forint. Túl van árazva de nagyon. Az s2 is még 110 forint, Xperia S 125... rengeteg. Inkább megveszem GSMnél
2012. júl. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!