Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem fut a galaxy s3-on...

Miert nem fut a galaxy s3-on a pes2012?

Figyelt kérdés
Par napja megvan a telo de a pes2012 semmi penzert nem indul minden mas igen. nem az eplayrol toltom nem koltom szaros jatekra a penzt . A neten lattam h egy sracnak fut rajta de link nemvolt. Kb40 helyrol probaltam letolteni de azok se vki vmi otlet? gondolom azert mert quad coros exynos procora nem csinaltak volna még meg?

2012. júl. 20. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez vicces, még az OT-990-en is megy. :D
2012. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez fajt bocs -.-. Nem azert nem fut mert nem birja el csak crackelt kellene vagy ehhez a procitipushoz.
2012. júl. 20. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
A crack azt jelenti, hogy imitálja a CD-t...
2012. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én megvettem a playből és fut rendesen! :D

de a Real Football 2012 (David Villa az arca) hasonló és az ingyenes!

2012. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Több verziót is próbáltál? Olyan nincs, hogy nem megy, az én galaxy s+omon tökéletes! A real footbal 2012 egy fos, amúgy a fifa 12 a legjobb! Azt próbáltad már?
2012. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó csak a pes azért jó mert egyszerű irányítani és nincs 3 gomb csak 2...ami sztem jobb meg a real az tényleg szar. De nem tudom a tesómnak mondom xperia s-e van és neki ugyanaz az apk fut rendesen nekem meg elsötétól és kidob, pedig próbáltam h az Android/data/com:kona....... h berakom majd telepítek meg mindent de valamiért nem megy. Az elöző kommentbe h Patcher azmi??
2012. júl. 22. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a lucky patcher felsorol minden olyan telepített alkalmazást amiben van pl. licensz ellenőrzês és ezt ki lehet vele kapcsolni.


Root kell hozzá.

2012. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*****


Válogass



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!