Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a telefonomnak...

Mi baja van a telefonomnak (Samsunng S5230)?

Figyelt kérdés
Amikor feldugom a töltőre nem kezd el feltölteni sehogy de a mikor az usb kábellel dugom be a gépbe akkor tölt de az a baj hogy nagyon lassan.

2012. júl. 20. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel ha USB-re dugod fel, és úgy tölt, de hálózati töltőről viszont nem, ezért két verzió lenne arra hogy mi nem jó.


1. Ez a szerencsésebb verzió, mégpedig az, hogy a töltő nem jó, ezt akár 3000-4000Ft-ért is meg tudod venni vadiújan.


2. Ez a rosszabbik verzió, miszerint a P-242/51-76 szabványozás által nem jó a micro usb csatlakozás. Ezt a samsung mérnökei tudják orvosolni.(Legalábbis oda érdemes elvinni.) Ilyenkor meg kell keresni a legközelebbi samsung márkakereskedést, vagy szervízt és ott ki tudják javítani a hibát valószínűleg UH-tisztítással(0-1500Ft-ig terjed), vagy rosszabbik esetben egy fizetősebb(legalább 5000Ft) megoldást vesznek elő, pontosan nem tudom mit, de ezt én is átéltem, és nekem egy UH-tisztítást ingyen megcsinálnak

(Igaz, hogy Nokiáról volt szó, de nekem a forró teába esett, szóval nekem minden elromlott, de a magasfokú UH -[kb. 2000 Ft] helyretette)

Ezek a megoldások jöhetnek szóba.

Ha segítség kell csak szólj (itt ebben a kérdésben)!

Remélem segítettem.

2012. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!