Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon van wifi es...

A telefonomon van wifi es kötöttem mobelnetet, bar a legkosebb csomagot. Multkor kaptam snst h lejárt a keret de a szolgáltatónál azt mondták h nincs tulaszázás csak belassitjak a netet. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz, ahogy az is, hogy figyelj oda a helyesírásra. Amúgy az hogy wifis a telefonod az lényegtelen a kérdés szempontjából!
2012. júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen szolgáltatónál és milyen csomagot választottál ?
2012. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tmobil és a legkisebb csomag azt hiszem 40 megás. De ott is megkérdeztem hogy van e túlfizetés és azt mondták hogy nem csak lassítanak, de inkább rákérdezek több helyen nehogy rosszul járjak.
2012. júl. 21. 07:39
 4/6 anonim ***** válasza:
valóban lassul, de oldalböngészésnél szinte fel se tűnik majd. Itt se pl. Le feltöltés lassabb.
2012. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi baj legyen inkább az a lenyeg hogy ráfizetés ne legyen
2012. júl. 21. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A T-mobil legkisebb csomagja 30 Mb-ot ad. Ez felett 32 KBit/s-ra lassítanak. Ez telefonon elegendő, számítógépen viszont már kevés lenne.

A Testvérem ilyen 30 Mb-os csomaggal 1500 Mb felett forgalmazott, nem szóltak érte, illetve nem kellet többet fizetni. A lassítással már eleve egy korlátozott szolgáltatást kapsz.

2012. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!