Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S plus telefono...

Samsung galaxy S plus telefonom van és kiköltöztem Amerikába és nem tudok letölteni és frissíteni sem semmit mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Átkéne állítani valamit vagy mert európai telefon ezért nemis fogok tudni rajta letölteni semmit ?

2012. júl. 21. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
átkel álitani av gy frisiteni szoftvert,ha végkép nem emgy vidd el az adott szolgáltatohoz itt magyarországon !!!!!!
2012. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit kell átállítani ne haragudj nem értettem :-)
2012. júl. 21. 04:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínű az a baja, hogy az EU régió szoftvere van fent rajta. Azért régióznak, hogy megakadályozzák a telefonok kicsempészését. Valószínűleg meg lehet oldani valahogy.

Én egy megoldást tudok. Root-olod aztán felrakod az az amerikai régió ROM-ját. Bár ez a magyar garancia elvesztésével jár, nem hiszem, hogy azt amúgy használnád, mivel drága a szállítás. Így a garancia elvesztése nem olyan nagy baj.

2012. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm :-)
2012. júl. 21. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel amerikába költöztél, a kifogástalan logikámnak köszönhetően úgy gondolom, tudsz angolul. Így ajánlom az xda fórumot. Ott biztos találsz megfelelő leírást.
2012. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
kifogástalan logikád van :) valóban :) Ezt az én a robot cimü filmben ugy mondták hogy logikám kikezdhetetlen :)
2012. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!