Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Mini Pro...

Sony Ericsson Xperia Mini Pro mit tud, mit nem?

Figyelt kérdés

mik az előnyei és hátrányai?

és nem zavaró hogy olyan kicsi?


venni akarok egyet és biztosra akarok menni hogy jol döntök e?



2012. júl. 21. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó telefon,de jobban járnál egy Alcatel OT-995-el,a T-nél 50 ezer Ft.Jobb hardver,nagyobb kijelző.
2012. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen de én vodafone nál akaork venni és előfizetéses-t és az

Alcatel OT-995 nem biztos hogy lessz :(

2012. júl. 21. 12:20
 3/10 HotChoc válasza:
Nekem is Xperiám van és nem, nem zavaró a picinysége. Én három hete vettem, és imádom. Jó a kamerája, a videója, a billentyűzet is könnyen kezelhető, egyedül az akksi gyenge egy picikét, de jó beállításokkal ez megoldható. Sok szerencsét a vásárláshoz!
2012. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Csimuta válasza:

HotChoc válasza:


Nekem is Xperiám van és nem, nem zavaró a picinysége. Én három hete vettem, és imádom. Jó a kamerája, a videója, a billentyűzet is könnyen kezelhető, egyedül az akksi gyenge egy picikét, de jó beállításokkal ez megoldható. Sok szerencsét a vásárláshoz!


Magyar nyelvű jegyzetet tudsz-e ajánlani?!

2012. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HotChoc válasza:
Elnézést, de mit értesz magyar nyelvű jegyzet alatt?
2012. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Csimuta válasza:
Van olyan funkció, amiben tudok jegyzetelni, emlékeztetőket írni. Ajánlanak több félét, de nem magyar nyelvűek!
2012. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 HotChoc válasza:
Hát, én az InkPad-et használom (Android Market), de sajnos az sem magyar nyelvű, hanem angol. Ennek ellenére nagyon könnyen kezelhető, meg lehet érteni úgy is, ha nem vagy nagy angolos. Esetleg írd be úgy a Market keresőjébe hogy jegyzettömb magyar, talán úgy kiadja.
2012. júl. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csimuta válasza:

HotChoc válasza:


Hát, én az InkPad-et használom (Android Market), de sajnos az sem magyar nyelvű, hanem angol. Ennek ellenére nagyon könnyen kezelhető, meg lehet érteni úgy is, ha nem vagy nagy angolos. Esetleg írd be úgy a Market keresőjébe hogy jegyzettömb magyar, talán úgy kiadja.



Köszi!!! Megpróbálom.

2012. júl. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HotChoc válasza:
Csimuta! Utánanéztem, de nincs magyar jegyzettömb. Mindenképpen magyar kell, vagy az sem baj ha angol, viszont könnyen kezelhető? Mert akkor tudnám ajánlani az AK Notepadot, arról jó véleménnyel vannak. (kérdező, nagyon bocsi az off-ért...)
2012. júl. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csimuta válasza:
Köszönöm válaszod! Kipróbálom.
2012. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!