Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már valakinek tapasztalat...

Volt már valakinek tapasztalata ilyennel? (t-mobile)

Figyelt kérdés
Szeretnék a webshopon rendelni egy telefont, de azt írják a kiválasztottamra h : Jelenleg a webshopban nem kapható, újabb készlet várható! :( tényleg érdemes várni? SOS :D
2012. júl. 21. 09:34
 1/10 csez ***** válasza:

Ha nem sürgős akkor várj.

Mivel nem írták, hogy a készlet mikorra érkezik, ezért akár sokáig is lehet, hogy hiány lesz belőle :-(

2012. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ráér akkor várj, ha nem akkor nem. Esetleg telefonálj be és kérdezd meg hogy mikorra várható kb, vagy érdeklődd le azt hogy melyik üzletbe lehet még kapni. Egyszer a tesóm nézett ki egy telefont, sehol nem lehetett kapni a környéken se a webshopba, végül az ország másik felén amikor nyaralni voltunk poénból benézett az egyik üzletbe és ott volt még 3 db készleten, rögtön meg is vette. Ha van valahol lehet elszállítják neked.
2012. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha akciós vagy normál áras készülék fogyott ki néhány héten belül ismét kapható lehet erről e-mail-ben értesítenek is ha a készletértesítőt bekapcsolod.

Ha olyan modellnél látod ezt a feliratot ami egyben kifutó modell is(a leírásánál ezt kiírják) akkor már nem fog ilyen készülék érkezni csak a lista frissítéséig ezt a feliratot teszik rá.

2012. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :) hát megkérdeztem az ügyfélszolgálaton és ők is azt mondták hogy már egy kifutó darabnál nem fog több érkezni, úgyhogy új után kell néznem :(
2012. júl. 21. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefonszámon lehet ilyet megkérdezni, mert én is ilyen helyzetben vagyok és szeretném megkérdezni?:/ Meg milyen típusú telefonról van szó, mert lehet ugyanolyanrólb eszélünk:(
2012. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1430-as,am ingyenesen hívható, én az LG Optimus Black-jét szerettem vna megvenni, de mostmár lemondtam róla :(
2012. júl. 22. 20:38
 7/10 anonim ***** válasza:
:( Reméltem, hogy nem ezt mondod, mert én is azt szerettem volna venni. Kár, hogy nem lehet már kapni, baromi jól néz ki és elérhető áron volt számomra:/ Akkor már nem is fárasztom magam a telefonálgatással:(
2012. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ajj :( nem értem h miért kell ilyen hamar kiselejtezni a telefonokat..., de azt hiszem talán a telenornál még lehet kapni, persze nem ilyen kedvezően mint a T-nél...
2012. júl. 22. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez az, én sem értem. Pedig szerintem lenne még rá igény is, mire rávettem magam, hogy akkor veszek új telefont, kitaláltam milyet, beszüntetik. hihetetlen. Jah azt én is néztem, hogy van, de az vmi red bull mobile-t írtak, nem tudom mi az:/ Még talán GSM boltokban van, láttam párban, de ott is sokkal drágább (amire több garit adnak, meg magyar menüs), de legalább független... de lehet egyszerűbb lesz új telefon után nézni, vagy várni még egy kicsit, h kijöjjenek újabak/jobbak stb
2012. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem a mostani kínálatból leginkább a sony ericsson xperia mini pro az ami még tetszik, de a blacket nem tudja pótolni :/ am a vodafonnál most nézem h van sima is :) csakhát én előfizetéses vagyok a T-mobilnál, és nagyon sok ismerősöm ott van,nem valószínű, h emiatt szolgáltatót váltok... [link]
2012. júl. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!