Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini 1-ről vélemények?...

Galaxy mini 1-ről vélemények? Megvegyem?

Figyelt kérdés

Most óccsó...:DD

Ha bajod van vele indokold is meg léci hogy miért?!


2012. júl. 21. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Max neked lesz belőle bajod, ha komolyabb játékokat is akarsz rajta/vele játszani.A processzor nem egy mai darab, a GPU mellé elég harmatos, szóval az angry birds is be-be fog szaggatni.Nem tudom mi számít olcsónak, vagy mennyiért láttad, de a Huawei y200 25-30ért egy komolyabb hardverrel felszerelt teló.És mivel mindkettő belépő szintű telefonnak számít, az Y200 jobban megéri.
2012. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3 hónappal ezelőtt vettem, nincs vele semmi gond, Angry Birds-nél, csak akkor akad amikor egy pályát betölt, vagyis kb. 3-4 másodperc. Amúgy amelyik játékkal kompatibilis, azt jól viszi, wifi elég jó benne, oldalakat gyorsan "görgeti". Fényképezője... lehetne egy kicsit jobb fényképeknél csak akkor csinál szép képet, ha természetes fény van, mert este lámpával elég zajos. A képernyő meg nem förtelmes, mint ahogy sokan túljátsszák, hogy nagyon zavaró. De hát ez egy alapszintű okostelefon, szerintem megéri, de ha neked a Hawei jön be, akkor azt vedd!
2012. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Y200 jobban megéri, márcsak a kijelzője miatt is, meg hardveresen is jobb. A hibáit már leírták.
2012. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
halk a hangszóró(nem csak a telefon fülhalgatón is "alig hallani",több fülessel is próbálkoztam mind ugyanolyan),az aksi keveset bír (aktiv használat mellet max félnap ha felteszed a polcra max 1 nap) ne vedd meg
2012. júl. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!