Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen navigációt érdemes venni?

Milyen navigációt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szóval, kéne beszereznem valami navigációt, max Austria. Mikor járok jobban ha veszek egy navigációt, no de ebbe is ugye milyet érdemes? Amit majd frissíteni is tudok. Vagy egy telefont, amin már normálisan látható illetve tud is navigálni.
2012. júl. 21. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Alkalmankra, vagy állandó használatra kell?


Egy navgációra érdemben használható telefon kb. 50e, egy GPS pna-t már 20e-ért kapsz.


A telefon esetében külön meg kell venni az autós tartót, töltöt, ami noname esetben 5e, de a gyári márkás szett akár 15-20e is lehet.

Az okostelefonok leggyengébb része az akkumlátor, a sok töltés nem használ neki, ill. a készülékháznak az állandó napsütés se használ. (Én sajnálnám a drága telefonom ezzel tönkretenni, de van nekem is navigációs progi rajta szükség esetére)


Ha csak alkalmi esetekben szükséges, és kihasználod az okostelefont, akkor egy teló;

ha rendszeres használatra kell, akkor inkább egy pna.


Szerintem az iGO a legjobban használható navi progi, felhasználóbarát, friss térképek, könnyü kezelés.

2012. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
No, néztem ma egy ilyet: N490 22.000ft. Még jó, hogy utánaolvasatam neten, csak szidják.
2012. júl. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!