Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban a...

Melyik éri meg jobban a Samsung Galaxy S III vagy LG Optimux 4x HD?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Van vmelyinek vmi hátrány a másikkal szemben amiért nem ajánlanátok?
2012. júl. 21. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
4X, nagyon jó árat kapott. Ha kicsivel többet rá tudsz szánni, akkor One X, de S3 semmiképp.
2012. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A One X-et is néztem, de azon kevesek közé tartozom akiknek nem tetszik a HTC Sense és így a telefon sem nagyon. Mi a baj a Galaxy S III-al?
2012. júl. 21. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Pentile-os kijelző, rossz szoftver (mondjuk az LG-ben sem bíznék, azok is rosszak az eddigi tapasztalatok alapján, bár a 4X-et még nem próbáltam), parasztvakítás az egész, 30 ezerrel drágábban.


A launchert 2 másodperc alatt le tudod cserélni, ha nem tetszik a Sense, viszont optimalizálni nem tudsz...

2012. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Először nekem is furcsa volt a Sense annak idején, de miután kipróbáltam, minden más Androidos készülék gagyinak tűnt. Ha a One X nem játszik, akkor a kérdésben szereplő kettő helyett az Xperia S-t venném.
2012. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért? Az Xperia S nem 4 magos, ráadásul szemmel láthatóan nincs olyan gyors mint a fennt említett 2 telefon.
2012. júl. 21. 21:24
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
És? A 4 magos procik váltják meg a világot? Az S3-ban is csak egy Exynos van, létezik jobb. Viszont a GPU az Xperiában komolyabb, a kijelző felbontása valami észvesztő, és a kamera se egy átlagos darab. Továbbá a rendszert is meg kell nézni, amihez a Sony bizony nagyon ért. Stabilabb, mint a Samsung vagy LG rendszere.
2012. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csakis S3-at vegyél! a legjobb telefon, aki mást mond hazudik! :) vagy várj a iphone 5-re!
2012. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van Samsung GS 3, na de én nem várnék az iphone 5 re (nekem nem tetszik).
2012. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!