Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a teló, amelyet ha...

Melyik az a teló, amelyet ha most megveszek, akkor kb.2 év múlva sem fognak kinevetni?

Figyelt kérdés
160 ezerig és iPhone-t nem akarok. Úgy értem, hogy a játékok jól menjenek rajta stb.
2012. júl. 21. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan telefonom van amit a kisebbik fiamtól "örököltem", mégse nevet ki senki miatta!
2012. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Játékra van PC, 160000 Ft-ért pedig 8,5x lehet megtankolni egy autót!

:D

Telefont meg lehet venni 5000-ért is!

2012. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Hallottál már olyat, hogy valaki az utcán nevetett egy másik ember telefonján?


2. 160 rugót adni egy telefonért? Normális vagy? Normálisak a szüleid, hogy ennyi pénzt adnak neked telefonra?


3. Ráadásul csak játszani kell a telefon...


Ááááááááágggghghhhh!!!!!!

2012. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 senkisemtudja válasza:
Ha kiröhögős körökben mozogsz, akkor ezt bebuktad. Nincs ilyen, a két éves telefon szánalom.
2012. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hülye aki ezen röhög. htc one x tegra 3 procival elég jó választás.
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
160 ezer nem olyan sok.:D vegyél sgs3-at azzal tuti nem fognak kiröhögni.;D mondjuk az már drágább..
2012. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyel One X-et, mert az a jelenleg kaphato legjobb telefon.
2012. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!