Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatnám meg, hogy ki...

Honnan tudhatnám meg, hogy ki hívott?

Figyelt kérdés

Visszahívő sms-t küldött a páromnak egy lány, majd hazugságokat állított rólam.

Honnan tudhatnám meg, hogy ki ez a hazudós fogyatékos? A száma megvan, de ma hívni már nem lehetett, mert "a számon előfizető nem kapcsolható"...


2012. júl. 21. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem jó számot tárcsáztál. Ennyi idő alatt egyszerű halandó nem tudja eltüntetni a telefonszámát a hálózatból.

Más egyébről te sose fogod megtudni. Én a helyedben nem nagyon törődnék ilyen dolgokkal. Élj boldogan a pároddal, a gyalázkodó meg büdösödjön meg :D

2012. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Visszahívókat küldött a páromnak, ő is onnan hívta fel, hogy ki ez.

Én is az sms-ből próbáltam hívni, szóval tuti, hogy jó számot hívtam!


Boldogan élünk, de utálom, ha a hátam mögött hazudozik valaki, és kíváncsi lennék, hogy melyikünk ismerőse ilyen g*ci...

2012. júl. 21. 20:24
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ők csütörtökön beszéltek, én meg ma próbáltam hívni.
2012. júl. 21. 20:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Jó, látom nem győztelek meg. Jön a fejtágítás :D


Kezdjük azzal, hogy egy SMS nem feltétlen annak a száma aki gyalázkodik. Van olyan webes szolgáltatás ahonnan SMSt tudsz küldeni és a kijelzett szám akár nem valós is lehet. Azt ugyan hiába hívod. Én erre gondolok.

Miért gondolok erre?

Arra, hogy "ezen a számon előfizető nem kapcsolható" bemondást kapj ahhoz az kell, hogy ki legyen purgálva a HLRből. Meg tudja ezt egy földi halandó csinálni néhány nap alatt? Nem tudja megcsinálni. Mivel elég szűk azoknak a köre akik a HLRben büntetlenül turkálhatnak és azok hidd el jól meg vannak fizetve, nem holmi szerelemi - gyalázó SMS - számeltüntetős játékot játszanak ( minden mobil szolgáltatóra igaz ) - sokkal jobb dolguk is akad annál.

2012. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De a párom is azt a számot hívta, ő tudott vele beszélni. És nem hinném, hogy netről lehetne küldeni normális visszahívó sms-t.
2012. júl. 21. 20:37
 6/14 anonim válasza:
meséld el ezt a történetet azoknak akikre gyanakszol. Hidd el, furán kezd majd viselkedni
2012. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jó oké. Biztos úgy van. Ja.

Rólad a Paul c. film zárójelenete jut eszembe: "Ezeket nem tudod meggyőzni".

2012. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De az égvilágon senkire se gyanakszunk, nincsenek rosszakaróink se.. :S
2012. júl. 21. 20:46
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó, de ha szerinted sms-küldő oldalról küldte, a párom hogy tudott beszélni vele azon a számon, amiről az sms-t küldte?
2012. júl. 21. 20:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nem azon a számon beszélt vele a párod.
2012. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!