Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry 9700-as készüléken...

Kálmána kérdése:

Blackberry 9700-as készüléken BIS nélkül mennyire használható a sima mobilnet, azt tudom, hogy levelezés és a beépített appok nem használhatók, de egy alternatív böngészővel használható-e a netezés vagy BIS nélkül például használható a Viber app?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van úgyis mobilneted csapd hozzá a BIS-t. Megéri (az adatforgalmad nagyjából annyival csökken, hogy fedezi a plusz költséget sokszor még jobban is). És tényleg szuper cucc ahogy mindent összekapcsol szépen (csak nem értem ez miért nem lehetne wifi-n is)


Google to phone alkalamzást tudod installálni a böngészőből. Ezekkel szinkronizálhatod a teljes google fiókodat (naptár/címjegyzék/térkép) és megnézheted az emaileket is. A böngészőből kirakhatsz linket a kezdőképernyőre is (mint egy app úgy jelenik meg) így bármilyen netes email fiókot elérhetsz de értesítést nem fogsz kapni így ha új emailed érkezett. Ez gondolom hamarosan javítódik mert nagyon nem áll jól a RIM szénája és szerintem nem engedhetik meg ezt sokáig már maguknak.


A Viber hívás része (vagyis a lényeg) nem működik jelenleg a BB-ken. Ezt lehetséges hogy hamarosan orvosolják, de az is lehet hogy soha :P.


Az új BB10-el ha minden igaz mindent tudni fognak wifin is a régi készülékek pedig kapnak frissítéseket továbbra is (remélem pár ilyen feature átkerül rájuk is).

2012. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!