Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon ha kitörlök egy...

Androidon ha kitörlök egy alkalmazást, marad utána valami?

Figyelt kérdés

Ha kitörlök egy alkalmazást a telefonomból, az után még maradnak kisebb fájlok amik a háttérben bekavarhatnak?

Ha igen, hogy tudom ezeket kitakarítani melyik programmal?

Van olyan program mint pl. a ccleaner?


2012. júl. 22. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt már feltettem én is!

"Itt a lehetséges válasz!"

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet :( Komolyan mondom kezd a f@@om tele lenni az androiddal, nem tudom rendesen kihasználni, nem merek már semmit sem rátenni, mert 5-ből 3 alkalmazás biztos, hogy zabálja az akksit, és ha kitörlöm, tovább zabálja valami..ezért kérdeztem! köszi
2012. júl. 22. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha törölsz egy alkalmazást, akkor azt az oprendszerböl távolítod el.

Sok program létrehoz egy mappát az SD kártyán, vagy a gyökérkönyvtárban, vagy az Android/data mappában ahol a szükséges fájlokat tárolja, ill. ide hozza létre (pl.: navigációnál-térképek, fényképezőnél-képek, játékoknál az egyéb fájlok), ezeket a program eltávolításakor nem törli, ezt manuálisan, egy fájlkezelő használatával törölheted(de azt a mappát töröld, amelyik programot eltávolítottad). De ezek nem "kavarnak" be csak a helyet foglalják, esetleg a progihoz tartozó képek, zenék jelenhetnek meg a zenelejátszóban, gallériában.


Van cleaner, de ezek a cache-t, historyt takarítják:

[link]


Olyat telepíts amire szükséged van, vagy állítsd le használat után, ami fut az persze hogy használja a memóriát, és ezáltal az aksit.

A gps, wifi, mobilnet, ha nem használod, nem kell akkor kikapcs, a szinkronizálásnál állítsd be mi szinkronizáljon.


A gyors merülés nem (csak) az android problémája, az egyre erősebb és nagyobb fogyasztású hardverekkel nem fejlödött együtt az akkumlátor, szinte minden okostelefon erős használattal órák alatt lemerül, de az átlag, jó ha 1 napot kibír.

2012. júl. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szántál időt eme kielégítő és hasznos válaszra! Minden jót! :)
2012. júl. 22. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, hogy mentettem amikor új volt és lenézem, hogy mik voltak az alapok.

Most meg amivel több van azt irtom ki mappástól, ha látom, hogy nincs olyan progi már rajt.

2012. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!