Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra szeretnék turista...

Androidra szeretnék turista térképet, amit belehet akár igoba is tölteni, de külön is jó nekem, lehet valahogy?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

iGo-ra nem tudom van e ilyen, de itt az én tippem:


1. Google Play áruház ( Android Market ): ingyenes TrekBuddy program letölt és telefonra telepít.

2. Mobile Atlas Creator letölt és számítógépre másol:

[link]


Ehhez nem kell telepítő, csak rakd valami olyan helyre ahonnan könnyen elérheted.

3. Mobile Atlas Creator elindít.

4. Map source kiválasztás:Turaterkep(Hungary)

5. New gomb -> valamilyen nevet megadsz tökmindegy: a lényeg, hogy TrekBuddy tared Atlas legyen.

6. Térképen rámész arra a tájegységre Magyarországon amiről térképet akarsz, pl Bükk.

7. Kijelölöd azt a részt amiről térképet szeretnél

8. Zoom levelsnél én 15 14 és 13-at pipálom ki.

9. Re-Create opció pipa

10. Create Atlas

11. A kész cuccot felmásolod a telefon SD kártyájára

12. TrekBuddy elindít.

13. Maps Menüpont -> atlasz kiválasztása -> Layer kiválasztása


Megjegyzés: az én telefonom picit béna zoom, így mindig ki kell a megfelelő layer-t választani zoomoláskor, illetve ha kicsinytéskor.


Elég zanzás lett, ha kérdésed van írj privátot!

11.

2012. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel (az előző jól kifejtette)
2012. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!