Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C5-03-on, hogy lehet...

Nokia C5-03-on, hogy lehet szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés
Mert próbáltam, de csak az internetrádiót frissítette. Szerintem a menüben lévő szoftverrfrissítés, csak alkalmazásokat frissít. De hol tudom a telefonszoftvert frissíteni?
2012. júl. 22. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A Nokia Suite program segítségével oldaható meg.
2012. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem az is csak internetrádiót frissít. Ebből következne, hogy nincs újabb verzió, DE utána néztem és van. Firmware frissítést honnan lehet letölteni?
2012. júl. 22. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a fenti programmal lehet. Ha nem frissít, akkor nincs elérhető frissítés.
2012. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
*#0000#, itt nézd meg nettel, talál-e. Ha nem, akkor viszont a szolgáltató hibája. Ha független is, a produkt kódot mindenképp meg kell változtatni, utána elérhető a frissítés. Viszont ha a készülék garanciás, akkor az ugrik.
2012. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még garanciás és én is rátaláltam erre: itt az eredeti szervert írja, a frissítések ellenőrzéséhez, új szerverprofil létrehozását kéri (adtokat féligmeddig ki tudom tölteni, de egyébként máshova csak írtam valamit) ekkor csatlakozik 20 percen keresztül keresi, mikor meguntam és kiléptem.
2012. júl. 22. 16:57
 6/6 YourDestiny ***** válasza:

Jaja, akkor ez szolgáltatós. Én is jártam így a symbiannal, amikor alaplapot cseréltam. Ha szerverprofilt kér, akkor a gyári produkt kódot ki kell lőni. Keress egy független magyarországi kódot C5-03-hoz, a folyamat ugyanaz, mint itt (minden le van írva), NSU-val gyorsan megvan:


[link]

2012. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!