Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus 2X egy átlagos...

LG Optimus 2X egy átlagos felhasználás mellett megérné az árát?

Figyelt kérdés

70ezerért lehet még kapni független készüléket. Viszont még az Lg Optimus Black és eközött vacillálok, mert kinézetre csak ez a két telefon tetszik (persze, h egyiket sem kapni már t-mobile-nál, csak gsm boltban).

Sokan mondták már itt a gyk-n a Black-re, h optimalizálatlan a szoftver meg iylenek (amik mellesleg nem tudom mit jelenteneK9, de akinek volt ilyenje, az azt írta, h meg volt vele elégedve.

Na már most a kérdés, h ha csak sima használatra, tehát telefonálásra, sms küldésre, néha napján, mikor unatkozok 1-2 játék (nem ilyen csúcsszuper lövöldőzős stb), netezés megfelelne-e?

Nem találtam másik telefont ami jól nézne ki és ennyibe kerül, tehát ezért választottam ezeket. Viszont nem tudom, hogy lesz-e egyáltalán jobb ebben az árkategóriában, mert ahogy néztem a várhaó készülékeket csak drágábbak fognak megjelenni, én meg 70K-nél többet nem adok egy telefonért.


2012. júl. 23. 12:47
 1/1 anonim válasza:
70 ezer már sok érte szerintem. Én 1 éve vettem 85 ezerért... Noha marha jó telefon, de ezen az áron szerintem sokkal jobb készülékeket is kaphatsz már. Egy bajom volt a telefonnal, az LG nem igazán nyomatja a terméktámogatást, szóval a legújabb android erre a telefonra a 2.3... igaz az nagyon sokat dobott rajta, viszont ha van ismerősöd aki ért az androidhoz és tudja upgradelni érdemes rárakatni a cyanogen módot (ez a banda mindig a legújabba android verziókat portolja át a terméktámogatás nélküli telefonokra, cyanogen mode név alatt) . 1 hete rakattam fel rá....mintha egy teljesen új telefonom lenne, hozzáteszem kellett bele egy memória kártya, mert anélkül egy 5 gigás memória van benne ami ha 1 giga körül van szabad helyben nagyon betud lassulni...
2012. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!