Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Ray Android 4. 0 (ICS)...

Mathew555 kérdése:

Xperia Ray Android 4. 0 (ICS) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék egy ilyen telót venni, és kiváncsi lennék, hogy müködik rajta az ICS. Akad, nem akad, megy-e ahogy kell, fagyás, ujraindulás? Ilyenekre lennék kíváncsi

2012. júl. 23. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Akad! Legalábbis sokan erre panaszkodnak. Nekem PRO-m van, azon is akad mellesleg, de ez az ICS alapvető hibája! Erős hardver mellett annyira nem észrevehető, ezért lehetséges az, hogy nincs egyöntetűen mindenki fölháborodva. A 4.1 úgy néz ki jobb lesz.
2012. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem az van, hát néha eléggé beakad(amikor 5 game is bevan nyitva)
2012. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem :/

Nemtom, nem volt még sony telóm, de pl ha frissitem az op rendszert ics-re, akkor azt vissza tudom rakni régebbi verzióra (gb-re) a sony-s progival?

2012. júl. 23. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akadni nem is akad, legalábbis cperia mini nem Annyira, inkább bugos de nagyon
2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is Ray-em van és akad rajt az ICS, valamikor gondol egyet aztán lefagy. Vissza lehet rakni, GB-re, most én is azt használom.
2012. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!