Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért formázza át a Google az...

Miért formázza át a Google az oldalakat?

Figyelt kérdés

Van egy X8-as, Opera mobile-val szoktam rajta netezni, de ha google-n keresek valamit mindig átformázza az oldalt. Ha teljesen letekerem alul van egy link, hogy az oldalt közvetlen megjelenítése, de erre minden alkalommal rákattintani elég uncsi. Nincs olyan beállítási lehetőség, hogy átállítsam.(Gondoltam, hogy be van kapcsolva valami adatforgalom takarékos cucc, de nem.)


Mit lehet tenni ellene?



2012. júl. 23. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Opera helyett használj más böngészőt.
2012. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze az oldalak kinézetének a Google-hoz. Sok oldal úgy van megcsinálva, hogy ha mobilról van megnyitva, akkor a mobilképernyőre szabott lapja jelenik meg alapból.

Az Operában be lehet állítani, hogy PC-s böngészőnek hazudja magát az oldalak felé: Beállítások > Haladó > User Agent > Desktop.

2012. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Kössz, de ha nem muszáj nem váltanék böngészőt, mert kipróbáltam egykettőt, de sajnos nem igazán voltak jók.


2. Azért írtam, hogy a google cseszte szét, mert csak akkor ilyen, ha azon keresztül keresek, ilyenkor fehér háttér van meg betűk

"A Google mobilkészüléken történő megtekintésre formázta"

"Oldal közvetlen megjelenítése"


De így, ahogy írtad átállítottam és akkor nem formázgat semmit! Kössz a tippet, ment a zöld kéz ;)

2012. júl. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!