Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom feldobni, gyorsabbá...

Hogy tudom feldobni, gyorsabbá tenni a mobilom? (galaxy mini) /többi lent

Figyelt kérdés

Mondta egy barátom h van valami program ami kicsit növeli a teljesítményét.. meg ilyenek.. valami ilyesmit tud valaki ?

előre köszi



2012. júl. 23. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
12%

a program lépései a következők:

1) galaxy mini mivágása a kukába

2) venni egy normális telefont - olcsó: live, GHZ proci, rosszat még nem hallottam róla

2012. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Root

2.Bootloader unlock

3.Leszedni egy olyan kernelt a minihez a XDA.com-ról, ami engedélyezi a OC-t.(Over Clocking)


Ha ezekről a kifejezésekről még nem hallottál, akkor olvass utána.Javasolt az angol tudás, bár sok magyar androidos portálon is van step-by-step instrukció.


Vannak videók extrém túlhúzásról, hogy 900MHz-en pörög, de azt szerintem sokáig nem bírja a CPU.825 a max, amit max. biztonságosan ki lehet csikarni belőle.Bár látványos gyorsulás így sem lesz, ha már eddig eljutottál, érdemes egy stabil romot flashelni rajta, amivel kicsit smoothabb lesz a rendszer.

2012. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!