Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Galaxy S III-at venni?

Megéri Galaxy S III-at venni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy drága, de a többi hasonló tudású telefon (HOX, LG 4x HD, xperia S) nem nagyon tetszett, tehát az SGS III a kiszemelt, de elég sokan írnak róla rosszat, szóval nem tudom, hogy megéri-e megvenni.
2012. júl. 24. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem h előfizusan 120-ért tudám megvenni az én díjcsomagommal.
2012. júl. 24. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Nagyon sérülékeny.
2012. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nos, én mind a 3 Galaxy S telefon tulajaként írhatom, hogy az S3-at nagyon elrontotta a Samsung. Nagyot akart alkotni, de nem gondolt másra, csak arra hogy "A processzor üt..."...meg is látszik, mert 15 perc internetezés után olyan meleg lett a kijelző és a hátlap, hogy kénytelen voltam abbahagyni a használatot, mert valószínűleg égési sérüléseket szenvedtem volna el. Nagyon gagyi hatású a hátlap, törékeny, majdnem annyira mint egy iPhone, vigyázni kell rá, ez már nem telefon, hanem...nem is tudom minek mondjam, egy gyerekre kevesebbet kell vigyázni mint egy S3-ra. Még mindig azt mondom, hogy 2 magnál nem kell több, szóval inkább a 2 magos telefonokat nézegetném a helyedben (Az S3 itt pihen a polcomon, az S2-t használom élesben. Ez is melegszik, de 50 perccel később mint az S3)
2012. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3. Nekem DEFY-om van, 1200MHz-en használva és még nem találtam olyan app-ot ami megakasztaná. Mondjuk egy sok Flash-t tartalmazó oldal tényleg akadozik, oda kell a 2 mag, de másra nem.
2012. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, amíg HTC One X és hasonló telefonok vannak a piacon, oda-vissza alázza.

Vagy HTC One XL, még jobb választás, Snadpragon S4 még kevésbé melegszik, legjobb vétel.

2012. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát hiába nem tetszenek azok a telefonok neked, ha azok jobbak...

Az s3 helyett inkább One X-et vegyél, az jobb, vagy ha kell még egy kis pénz, akkor Xperia S-t vegyél, mert az is megéri, és azt se akaszt meg semmi.

2012. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!