Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mit szoltok az androidos,...

Ti mit szoltok az androidos, Alcatel telefonokhoz?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire jók az androidos Alcatelek?

Régen nagyon semmik voltak. Mára ez megváltozott?

Mi a véleményetek?


2012. júl. 24. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában sokat olvastam róluk.

Vannak hibáik, de jók a vélemények általánosságban.

Sok teszt van fenn a neten, szinte mindegyik típusról.

2012. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alcatel mint márka és az Android viszonylatára vagyok kíváncsi úgy általában. Direkt nem írtam típust, de ajánlhattok azért..:)
2012. júl. 24. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az alcatelt, igaz, a legelső széria kimaradt, de pld van egy 7 éves működőképes one touch 715-öm, most pedig egy telenor one touch, vagyis OT-990, androidos, gps, 5Mpx kamera meg minden és tökéletesen működik, eddig minden alkalmazás ment rajta :) ja és olcsó is volt :)
2012. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jó márka. Az OT-995 az 50ezer forintos kategória legjobbja.
2012. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem alcatel van, OT 908. Legolcsóbb androidos phone. 13 ezerért vettem, használható telefon, bírja, leejtve is volt már nem egyszer de nem törik, nem üveg. :)

Viszont újra nem ilyet vennék, hanem valami márkásabbat normális ram mérettel és felbontással, mivel elég rossz felbontást szoktak adni a készülékeiknek. De amúgy meg vagyok vele elégedni!


Első androidos telefonnak jó választás lehet egy olcsóbb Alcatel, felsőkategóriában nemtudom milyenek a készülékei.

2012. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!