Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4-en hogy lehet bezárni...

IPhone 4-en hogy lehet bezárni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Ha megnyitok egy játékot és megnyomom a home gombot kilép a játékból de nem hinném hogy be is zárná mivel ugyan ott nyitja meg a játékot ahol kiléptem belőle. Szóval hogy lehet bezárni? Valamit olvastam hogy a home gomb hosszú nyomásával elő jön valami multitasking vagy mi ahol be lehet zárni de nekem így csak a Sirit nyitja meg.

2012. júl. 24. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
home gomb -ra kétszer rányomsz ét ott az alkalmazás ikonjára rányomsz hosszan és utánna megjelenik a bal felső sarkában egy piros mínusz jele , arra rányomsz és bezárodik . ha pedig be szeretnéd fejezni az alkalmazások bezárását akkor pedig megynomod a home gombot
2012. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
dupla katt, de hacsak nem újraindítás miatt akarod kilőni, nem kell kilépegetni, több száz appig semmit se lassít a rendszeren.
2012. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Az előző válaszoló jól írja. Nem kell bezárni az appokat, elég ha kilépsz belőlük. Nem futnak tovább a háttérben --tisztelet a kivételnek, de azok az appok tudatni fogják veled, pl navigációk--

A duplagombos menü inkább amolyan utoljára használt appok listája.

2012. júl. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ezért akartam mert az egyik játék teljesen befagyott rajta (Asphalt 7) És ha megnyomtak a home gombot kilépett a játékba de ha megnyitottam megint az nyílt meg ahol le volt fagyva a játék.
2012. júl. 24. 23:33
 5/7 A kérdező kommentje:
úgyértem hogy kilépett a játékBÓL.
2012. júl. 24. 23:33
 6/7 ankahuszti válasza:
ha befagyott, az a játék hibája, de bekell zárni az alkalmazásokat, mert nagyon meríti a telefont, és lassitja is.. nem okoz különösebb gondot ezeken kívül, de szeritnem megéri énis nemrég fedeztem fel xd:D
2012. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam feljebb: NEM kell "bezárni" az alkalmazásokat. Egyáltalán nem merítik az akkut és nem is futnak a háttérben.

Vannak kivételek ez alól, de azt tudni fogod, az app értesíteni fog róla ha továbbra is fut a háttérben. Ilyenek pl a navigáció.

Ha az előttem hozzászóló még csak most jött rá hogy létezik multitasking bar akkor valszeg nem sokat tud az egészről. :)

De ha még most is hülyének néztek akkor itt van, lehet böngészni: [link]


Szó szerint idézve: "Performance and stability that lead the industry.

iOS is a desktop-class operating system that’s been reinvented for mobile devices. Because it’s based on the world’s most advanced computer operating system — OS X — performance in iOS is fast and stability is rock-solid. It manages power efficiently and delivers outstanding battery life. iOS even ensures that performance and battery life don’t suffer when you’re multitasking with multiple apps open at the same time."

2012. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!