Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S VS HTC One S?

Sony Xperia S VS HTC One S?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Melyikben van kevesebb bug? (Pl a HTC One S https://www.youtube.com/watch?v=mEKwMkuisqE ) és sokan kommentelték, hogy nekik is ezt csinálja a telefonjuk...

Melyik éri meg jobban ár/érték arányban?



2012. júl. 24. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyikkel se fogsz mellé, de szerintem Xperia.


Mondom márkahűségből. Én a p-re pályázok

2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is P-t szerettem volna, mert ott ugye azt a csíkot kell nyomkodni + a tökéletes méret és még fém ház is, de mint kiderült nem éri meg az árát, mert belülről pontosan ugyanolyan mint az U :( És ha már kiadok több mint 90 ezret akkor jobb telefon szeretnék mint a 60 ezer U.
2012. júl. 24. 21:18
 3/12 A kérdező kommentje:
2 különbség: a P-ben van + 500MB RAM és jobb kamera. Ja és persze a White Magic, szóval 3.
2012. júl. 24. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:

A nagyobb kijelző és az alumínum ház is a P javára szól a fentiek mellett, az pedig, hogy 2X annyi RAM van benne, hatalmas előny. Nem kell tőle négymagos, 1,5 GHz-s procit várni, hiszen az csak az akkut eszi, a működéshez tökéletesen megfelelő, ami benne van, de a júzerek 90%-a a felét sem használja ki. Hiába, a minőséget meg kell fizetni. Ha valami olcsó, filléres műanyagot akarsz, vegyél Samsungot.

Egyébként mindkét S kiváló a maga nemében, meg is van a maga rajongótábora. Mikor viszont előttem egymás mellé tették az Xperia S-et és a P-t, kérdés sem volt, hogy a P az a Prémium rövidítése :P

2012. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van! :) Egyébként a HTC One S-nek is fém háza van amibe 10000 volt-ot nyomatnak és ettől egy strapabíróbb háza lesz. Itt egy cikk:

[link]


Az első szériáról még pattogott a festék de ingyen cserélték a telót és a azóta kijították a hibát.

2012. júl. 24. 21:36
 6/12 A kérdező kommentje:
*kijavították
2012. júl. 24. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem xperia s em van és nagyon meg vagyok vele elégedve volt samsung wavem (ezt csk a fém ház kedvéért írom ) de nagyon kopott nem szeretem hogy fém.
2012. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem akadozik? bug-okat fedeztél már fel? (nem baj ha van csak lehetőleg ne olyan mint amit linkeltem)

2012. júl. 24. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:

nem éri meg az árát? :O

az u-nak tényleg nagyon jó az árazása, de ez semmit nem von le a p érdeméből, annak sincs rossz ár/érték aránya. nem tudsz jobb 2 magosat 100k alatt függően.


2X annyi ram, ami nagyon nagy különbség. ez főleg az ics-nél fog előjönni, szerintem kézzel fogható. a kijelző és fényévekkel jobb. nagyobb, jobb a ppi étrtéke, és a whitemagic egy ténylegesen hasznos cucc, a p-nek van a legfényesebb kijelzője a piacon. bónuszként jön a fémház, jobb kamera. ja, és a p-nek 2x akkora a belső tárhelye is.


nem is említhető egy lapon a két teló, egyszerűen nem egy kategória

2012. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
edit: ppi ugyanannyi.
2012. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!