Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gorilla glassról hajszálkarcot...

Gorilla glassról hajszálkarcot el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés
És érdemes szilikon tokot venni telóra (Defy+)? Tapasztalatok?

2012. júl. 25. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Még a régi 5800asomra vettem invisible shield véddőfóliát. Ez a fólia nagyon ellenálló élettartam garanciát vállaltak rá karcok ellen (ennek ellenére 4 év után nekem már elég sok kis karc összegyűlt rajta) de a telefon képernyőjét felruházták a hosszabb tűrőképességgel talán, mert nekem a mai napig tökéletesen működik (a fólia alatt természetesen karcmentes a telefon de nem ez a legfontossab. Sokan panaszkodtak a rezisztív kijelző rövid élettartamára. Lehet hogy csak kifogtam egy nagyon jó darabot de nekem a mai napig úgy működik mint az új. Lehet azért mert a külső behatásoktól jól megvédtem).
2012. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kisvuk29 ***** válasza:
Szerintem Defy+-ra nem kell.
2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!