Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez lenne a híres Nokia?

Blablablabla87 kérdése:

Ez lenne a híres Nokia?

Figyelt kérdés

Csajommal csereltunk telefont, mert igy be tudom neki vinni szervizbe.

Beleraktam a sajat sd kartyam, mondom majd olvasgatok az uton.

Erre mit latok? Mr Nokia 700 nem tud nagyitani, igy nem tudom olvasni a jpeg fileokat.

Felmegyek a shopba es nem h comic viewer, meg sima kepnezegeto sincs!!!500 forintert van bezzeg 10 darab kepcsomag.

A sonymon ezzel szembe van vagy 20 fele.

Es akkor csodalkoznak h mekkora szarban vannak a Nokiasok...meg is erdemlik, az arakat nyomjak, de semmi nincs mogotte...



2012. júl. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

pebkac. Nekem tökéletesen működik a gyári képnéző, három féle módon is tudok nagyítani: double tappal, pinch to zoommal és még a hangerő gombokkal is.

De esetleg meg lehetne próbálni mondjuk az ingyenes X-Plore ( [link] ) fájlkezelő beépített képnézőjét is, ha nem tetszik a gyári.

2012. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

NEkem nem nagyit csak egy pillanatra aztan visszaugrik.

Nem eredeti fizetos programot meg nem lehet rarakni mert szignozni kell.

2012. júl. 25. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezért a használhatatlan Symbian rendszerük miatt jutottak ide, nagy kalap szar az egész, nem reagáltak a konkurenciára.
2012. júl. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Balfac vagy barátom, ez itt a baj.:)
2012. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!