Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várható a közeljövőben új...

Várható a közeljövőben új középkategóriás telefon t-mobile-nál?

Figyelt kérdés
Aki egy kicsit jobban benne van telefontémában, az nem tudja esetleg, h a következő hónapokban milyen telefonok jönnek ki, amik a középkategóriába esnek? Azokat láttam, amik a a várható készülékeknél vannak, azokat úgy néztem, h több felső kategória, a többit nem tudom milyen árba lesznek, de egyéb készülékek is érdekelnének. Most akartam telefont venni, csak olyat már nem kapni, amilyet akartam:/
2012. júl. 25. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha igen, te meg olvasd el mégegyszer a kérdést
2012. júl. 25. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
te is még egyszer nézd meg azt az oldalt, mert azok az advancen kivül a 3,vagy 3,2 mpixeles kamerajukkal max also és közép kategóriasok.
2012. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezekis most kerültek fel,mas készülék mostanaban nem varhato. Talan majd ha egy honap mulva fellépsz ugyanoda, akkor mar lesz masik fent.
2012. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ezek is
2012. júl. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!