Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber teljesen ingyenes?...

A Viber teljesen ingyenes? Folytatás lent.

Figyelt kérdés

Ma letöltöttem Samsung Galaxy Ace-re. Kaptam egy kódot sms-ben, négy számjegyből állt. Annak van jelentősége?

Mindenki azt mondja, hogy ingyenes az egész, de gondoltam azért megkérdezem.


2012. júl. 25. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Olvastam, hogy be kell írni a kódot..

Én nem írtam be, de belépett és úgy tűnik h "sikeres volt a regisztráció" pedig csak a telefonszámomat írtam be. Lehetséges ez? :o

2012. júl. 25. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel net alapú, adatforgalmat generál, és csak másik viber felhasználóval tudsz ingyenesen beszélni.
2012. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viber ***** válasza:

Hi,


This is a member of the Viber R&D Team!


Excuse me, My Hungarian is not so good so I will write in English :)


Viber itself - the app and the service - is totally free, meaning we (Viber) don't charge anything from you.


Since Viber uses the internet to function, both sides of the conversation must be connected to either WiFi or 3G. If a user is connected to WiFi - that user is not paying anything for sure. If the user is connected to 3G, the user *may* be paying his cellular company for the data (Viber uses 0.25MB per minute of call), but that depends on the specific data plan that he has with his cellular company, and needs to be verified with them.


Please let us know if you have any further questions :)

Thanks in advance.

Viber Team

2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!